All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

1.25G SFP


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SSM020GD

1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM

rating

153,60TL 288,00TL KDV (%18) Hariç: 153,60TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

KRN-SF-ISM020GD

1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade

rating

249,60TL 384,00TL KDV (%18) Hariç: 249,60TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

KRN-SF-SSM040GD

1.25G SFP 1310nm 40Km SMF LC DDM

rating

352,00TL 544,00TL KDV (%18) Hariç: 352,00TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

KRN-SF-SSM080GD

1.25G SFP 1550nm 80Km SMF LC DDM

rating

544,00TL 864,00TL KDV (%18) Hariç: 544,00TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

KRN-SF-SMM05GD

1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM

rating

153,60TL 288,00TL KDV (%18) Hariç: 153,60TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

KRN-SF-IMM05GD

1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM Industrial Grade

rating

249,60TL 416,00TL KDV (%18) Hariç: 249,60TL

1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında ça..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.