All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade

  • 228,54TL351,60TL
  • KDV (%18) Hariç:228,54TL
  • Marka: KreaSFP
  • Ürün Kodu:KRN-SF-ISM020GD
  • Stok Durumu:Stokta var
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında çalışabilme gibi gelişmiş özellikleri ile iç veya dış ortamda sorunsuz olarak çalışırlar. Gigabit SFP ürünleri aynı zamanda 100M hızında çalıştırılabilirler.
Satın alabilmek için asgari adet: 10
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağlantı için kullanabilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) fonksiyonu ve Endüstriyel genişletilmiş sıcaklık aralıklarında çalışabilme gibi gelişmiş özellikleri ile iç veya dış ortamda sorunsuz olarak çalışırlar. Gigabit SFP ürünleri aynı zamanda 100M hızında çalıştırılabilirler.

Haberdar Ol.