All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

1.25G BIDI SFP


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SBD(A)SM-020-GD

1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 20Km SMF LC DDM

rating

203,50TL 357,50TL KDV (%18) Hariç: 203,50TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

KRN-SF-SBD(A)SM-040-GD

1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC DDM

rating

319,00TL 467,50TL KDV (%18) Hariç: 319,00TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

KRN-SF-SBD(A)SM-005-GD

1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 5Km SMF LC DDM

rating

176,00TL 302,50TL KDV (%18) Hariç: 176,00TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

KRN-SF-SBD(B)SM-020-GD

1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 20Km SMF LC DDM

rating

275,00TL 357,50TL KDV (%18) Hariç: 275,00TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

KRN-SF-SBD(B)SM-040-GD

1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 40Km SMF LC DDM

rating

319,00TL 467,50TL KDV (%18) Hariç: 319,00TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

KRN-SF-SBD(B)SM-005-GD

1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 5Km SMF LC DDM

rating

176,00TL 302,50TL KDV (%18) Hariç: 176,00TL

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.