All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC DDM

  • 253,70TL501,50TL
  • KDV (%18) Hariç:253,70TL
  • Marka: KreaSFP
  • Ürün Kodu:KRN-SF-SBD(A)SM-040-GD
  • Stok Durumu:Stokta var

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için kullanılacak modeller frekansların birbirini tutması için ters olarak seçilmelidir.

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için kullanılacak modeller frekansların birbirini tutması için ters olarak seçilmelidir.

Haberdar Ol.