All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

10G SFP+


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SM-040-10GD

10G SFP+ ER 1550nm 40KM SMF LC DDM

rating

1.758,00TL 3.516,00TL KDV (%18) Hariç: 1.758,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM

rating

468,80TL 996,20TL KDV (%18) Hariç: 468,80TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD-HP

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM (HP)

rating

527,40TL 1.025,50TL KDV (%18) Hariç: 527,40TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-020-10GD

10G SFP+ LR 1310nm 20KM SMF LC DDM

rating

820,40TL 1.172,00TL KDV (%18) Hariç: 820,40TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM

rating

322,30TL 644,60TL KDV (%18) Hariç: 322,30TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD-HP

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM (HP)

rating

351,60TL 673,90TL KDV (%18) Hariç: 351,60TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-080-10GD

10G SFP+ ZR 1550nm 80KM SMF LC DDM

rating

4.102,00TL 8.204,00TL KDV (%18) Hariç: 4.102,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.