All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

10G SFP+


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SM-040-10GD

10G SFP+ ER 1550nm 40KM SMF LC DDM

rating

1.770,00TL 3.540,00TL KDV (%18) Hariç: 1.770,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM

rating

472,00TL 1.003,00TL KDV (%18) Hariç: 472,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD-HP

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM (HP)

rating

531,00TL 1.032,50TL KDV (%18) Hariç: 531,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-020-10GD

10G SFP+ LR 1310nm 20KM SMF LC DDM

rating

826,00TL 1.180,00TL KDV (%18) Hariç: 826,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM

rating

324,50TL 649,00TL KDV (%18) Hariç: 324,50TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD-HP

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM (HP)

rating

354,00TL 678,50TL KDV (%18) Hariç: 354,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-080-10GD

10G SFP+ ZR 1550nm 80KM SMF LC DDM

rating

4.130,00TL 8.260,00TL KDV (%18) Hariç: 4.130,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-120-10GD

10G SFP+ ZR+ 1550nm 120KM SMF LC DDM

rating

7.080,00TL 14.750,00TL KDV (%18) Hariç: 7.080,00TL

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.