All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

10G SFP+


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SM-040-10GD

10G SFP+ ER 1550nm 40KM SMF LC DDM

rating

$390,00 $920,00 KDV (%18) Hariç: $390,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM

rating

$111,00 $185,00 KDV (%18) Hariç: $111,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SSM1010GD-HP

10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM (HP)

rating

$123,00 $205,00 KDV (%18) Hariç: $123,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-020-10GD

10G SFP+ LR 1310nm 20KM SMF LC DDM

rating

$140,00 $240,00 KDV (%18) Hariç: $140,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM

rating

$75,00 $120,00 KDV (%18) Hariç: $75,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SMM0310GD-HP

10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM (HP)

rating

$85,00 $135,00 KDV (%18) Hariç: $85,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-080-10GD

10G SFP+ ZR 1550nm 80KM SMF LC DDM

rating

$940,00 $2.000,00 KDV (%18) Hariç: $940,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

KRN-SF-SM-120-10GD

10G SFP+ ZR+ 1550nm 120KM SMF LC DDM

rating

$1.500,00 $3.250,00 KDV (%18) Hariç: $1.500,00

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.