All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

10G XFP


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-XF-SSM1010GD

10G XFP LR 1310nm 10KM SMF LC DDM

rating

1.120,00TL 1.536,00TL KDV (%18) Hariç: 1.120,00TL

XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici modüller genellikle SONET (Senkronize Optik İletişim Ağları), fiber kanal ve 10G optik iletişim ağlarında kullanılırlar. Datash..

KRN-XF-SMM0310GD

10G XFP SR 850nm 300M MMF LC DDM

rating

896,00TL 1.312,00TL KDV (%18) Hariç: 896,00TL

XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici modüller genellikle SONET (Senkronize Optik İletişim Ağları), fiber kanal ve 10G optik iletişim ağlarında kullanılırlar. Data..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.