All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

40G QSFP+


Ürün Karşılaştır (0)

KRN-SF-SSM-010-40GD

40G QSFP+ 1310nm 10KM SMF DDM

rating

9.879,00TL 14.952,00TL KDV (%18) Hariç: 9.879,00TL

Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant genişliği sunan QSFP+ ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. 40G veri aktarımı 10G SFP+ ürünlere göre 4 farklı dalga boyundan aynı anda 10G ..

KRN-SF-SSM-002-40GD

40G QSFP+ 1310nm 2KM SMF DDM

rating

8.010,00TL 12.816,00TL KDV (%18) Hariç: 8.010,00TL

Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant genişliği sunan QSFP+ ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. 40G veri aktarımı 10G SFP+ ürünlere göre 4 farklı dalga boyundan aynı anda 10G ..

KRN-SF-SMM-01-40GD

40G QSFP+ 850nm 100M MMF DDM

rating

2.269,50TL 3.177,30TL KDV (%18) Hariç: 2.269,50TL

Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant genişliği sunan QSFP+ ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. 40G veri aktarımı 10G SFP+ ürünlere göre 4 farklı dalga boyundan aynı anda 10G ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Haberdar Ol.