All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

NEDEN SFP TÜRKIYE?


Kalite Odaklılık

Bir ürünü de bir hizmeti de müşterinin gözünde yüceltmek kalite odaklılıkla doğru orantılıdır. Sfp Türkiye ve KreaSFP’yi kaliteli yapan nedir?Materyal Kalitesi

Yüksek kalite her zaman başarılı bir girişimin anahtarı olmuştur, Bu sebeple geri dönüştürülmüş, kalitesiz veya atık materyalleri kullanan üreticilerle çalışmıyor, malzeme kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Hizmet Kalitesi

Yüksek standartlarda hizmet anlayışını müşterilerimize hissettirmek, operasyonlarımızın her aşamasında kalite standartlarımızı yükselterek müşteri beklentilerini koşulsuz sağlamaya çalışıyoruz. %100 ürün değişim garantisi ile müşterimizin güvenini sağlamaya çalışıyoruz, ve her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

Personel kalitesi

Bizi öne çıkaran etkenlerin başında bizi oluşturan amatör ruhlu ama profesyonel bir ekip gelmekte. Sadece en iyilerden oluşan ekibimizle kaynaklarımızı büyütüp geliştirmeyi başardık ve daha da ileri gitmek için çalışıyoruz.


Müşteri Odaklı Hizmet

SfpTürkiye olarak biz, müşteri odaklı hizmeti ilke edinmiş, müşteri nazarında farkı yaratmak için müşteriye özel çözümler, teknolojisi yenilenmiş bir e-ticaret altyapısı ve müşteriye her zaman hızlı geri dönüşü hedefliyoruz.

Özelleştirme

Tüm fiber optik modüllerimiz, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Sisteminizi hızlı ve doğru şekilde kurmak için tedarikçinizden de hızlı ve özelleştirilmiş hizmet almak gerekmektedir.

Teknoloji desteği

Bir mühendislik firması, dağıtımcı, uzman veya son kullanıcı da olsanız, bizimle çalışırken alacağınız teknik destek, optik fiber transceiver çözümleri ve tamamlayıcı ürünlerimizin sizin pazardaki rekabetinizi güçlendireceğinden şüpheniz olmasın.

Hızlı geri dönüş

Müşterilerimize her zaman en kısa sürede ulaşarak isteklerini karşılamak için Sfp Türkiye olarak her an ulaşılabilir olmak için çalışıyoruz.


Rekabetçi Fiyat Politikası

İyi fiyatlara ulaşmanız için minimum sipariş adetlerini yakalamak zorunda değilsiniz.. Sfp Türkiye sizi projelerinizde rekabetçi kılar.

Fiyat Avantajı

Ürünlerimizi düşük maliyetlerle sizlere temin etmek için biz de maliyetlerimiz kıstık ve yüksek kaliteye uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamayı amaçladık.

Toptan Satış

Yıllardır süregelen altyapı projeleri uygulaması uzmanlığımız, ithalat ve ürün yönetimindeki tecrübemiz bize toptan satış felsefesini ve müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etme fırsatı sunmaktadır.

Hızlı Teslimat

Genelde siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya hazırlanır. Firmamız anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla ürünleri adresinize göndermektedir. Teslim zamanlarını takip etmek için bilgisayar tabanlı kontrol ve yönetim sistemleri kullanıyoruz.3-5 iş günü içerisinde Türkiye genelinde sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.


Haberdar Ol.