All Categories

  • All Categories
  • 1.25G BIDI SFP
  • 1.25G SFP
  • 10G SFP+
  • 10G SFP+ DAC
  • 10G XFP
  • 40G QSFP+
  • RJ45 Gigabit Copper SFP

SFP ÜRÜN TABLOSU

 

1.25G RJ45 Copper SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
KRN-SF-COC01G 1.25G SFP 10/100/1000M 100M N/A RJ45 0.1 (UTP-5)
KRN-SF-CCC01G 1.25G SFP 1000M 100M N/A RJ45 0.1 (UTP-5)

1.25G SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
KRN-SF-SMM05G 1.25G SFP 850nm 550m MMF LC
KRN-SF-SMM05GD 1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM
KRN-SF-IMM05G 1.25G SFP 850nm 550m MMF LC lndustrial Grade
KRN-SF-IMM05GD 1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM lndustrial Grade
KRN-SF-SSM020G 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC
KRN-SF-SSM020GD 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM
KRN-SF-ISM020G 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC Industrial Grade
KRN-SF-ISM020GD 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade
KRN-SF-SSM040GD 1.25G SFP 1310nm 40Km SMF LC DDM
KRN-SF-SSM080GD 1.25G SFP 1550nm 80Km SMF LC DDM

1.25G BIDI SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
KRN-SF-SBD(A)SM-005-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 5Km SMF LC
KRN-SF-SBD(A)SM-005-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 5Km SMF LC DDM
KRN-SF-SBD(B)SM-005-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 5Km SMF LC
KRN-SF-SBD(B)SM-005-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 5Km SMF LC DDM
KRN-SF-SBD(A)SM-020-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 20Km SMF LC
KRN-SF-SBD(A)SM-020-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 20Km SMF LC DDM
KRN-SF-SBD(B)SM-020-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 20Km SMF LC
KRN-SF-SBD(B)SM-020-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 20Km SMF LC DDM
KRN-SF-SBD(A)SM-040-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC
KRN-SF-SBD(A)SM-040-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC DDM
KRN-SF-SBD(B)SM-040-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 40Km SMF LC
KRN-SF-SBD(B)SM-040-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 40Km SMF LC DDM

10G SFP+

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
KRN-SF-SMM0310GD 10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM
KRN-SF-SMM0310GD-HP 10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM (HP)
KRN-SF-SSM1010GD 10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM
KRN-SF-SSM1010GD-HP 10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM (HP)
KRN-SF-SM-020-10GD 10G SFP+ LR 1310nm 20KM SMF LC DDM
KRN-SF-SM-040-10GD 10G SFP+ ER 1550nm 40KM SMF LC DDM
KRN-SF-SM-080-10GD 10G SFP+ ZR 1550nm 80KM SMF LC DDM
KRN-SF-SM-120-10GD 10G SFP+ ZR+ 1550nm 120KM SMF LC DDM

10G SFP+ DAC

Ürün Kodu Ürün Açıklaması

KRN-SF-STW0110GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 1 Meter, passive - 30AWG

KRN-SF-STW0310GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 3 Meter, passive - 30AWG

KRN-SF-STW0510GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 5 Meter, passive - 24AWG

KRN-SF-STW0710GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 7 Meter, passive - 24AWG

10G XFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması

KRN-XF-SMM0310GD

10GXFP SR 850nm 300M MMF LC DDM

KRN-XF-SSM1010GD

10G XFP LR 1310nm10KM SMF LC DDM

40G QSFP+

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması

KRN-SF-SMM-01-40GD

40G QSFP+ 850nm 100MMMF DDM, MPO

KRN-SF-SSM-002-40GD

40G QSFP+ 1310nm 2KMSMF DDM, LC

KRN-SF-SSM-010-40GD

40G QSFP+ 1310nm 10KMSMF DDM, LC

Haberdar Ol.