3Com 10G Single Mode SFP Modül

3Com 10G Single Mode SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
3COM Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anaht..
$115.00
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

3Com uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat