40G QSFP+

En kaliteli SFP modül, en uygun fiyat
Sırala:
Göster:
ALCATEL - LUCENT Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
ALCATEL - LUCENT Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
ARISTA Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
ARISTA Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 2Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,500.00
ARISTA Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
ARUBA - HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
ARUBA - HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
BROCADE Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
BROCADE Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
CISCO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
CISCO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 2Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,500.00
CISCO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
DELL Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
EDGECORE Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
EDGECORE Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$500.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)