40G Single Mode

40G Single Mode uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
ARUBA - HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Aruba - HP uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat