Avaya / Nortel SFP Modül

Avaya / Nortel SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$60.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 7 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$80.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit RJ45 SFP+ Modül - 10GBase Bakır Transceiver
RJ45 10 Gigabit Copper SFP+ ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda k..
$135.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anaht..
$110.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$45.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$160.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$115.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Fx 1310nm 2km SM DDM
100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network ba..
$22.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$300.00
AVAYA NORTEL Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
Avaya Nortel Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$41.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)

Avaya / Nortel uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat