Avaya / Nortel 10G Single Mode SFP Modül

Avaya / Nortel 10G Single Mode SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anaht..
$110.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Avaya / Nortel uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat