AVAYA NORTEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM

Markalar AVAYA NORTEL
Ürün Kodu: SFPTURKIYESSM0210GD
Stok Durumu: Stokta var
$110.00

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için single mode fiber üzerinden 200 metreye kadar 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. 10G hıza uyumlu fiber porta ihtiyaç duyan sistem, uyumlu olmayan ortamlarda Gigabit hızında da çalışabilmektedir.



SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.