BIDI SFP

BIDI SFP ürünlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

SFPTURKIYE markalı fiber transceiver modül hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan tak-çalıştır, kompakt bir ağ arabirim modülüdür. SFP modülleri altyapınıza göre Multi Mode, Single Mode ve diğer seçeneklere göre tercih edebilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) özelliği çalışır durumdayken modülün farklı verilerini (ısı, hız gibi) gözlemleyebilmenizi sağlamaktadır. SFP Transceiver, teknik özelliklerine göre farklı hızlardaki fiber sinyallerin network cihazları aracılığıyla kullanıcıya ulaşması için kullanılır.3 yıl boyunca %100 değişim garantisi sunan güvenli ticaret, hızlı teslimat, en kaliteli modül ve en uygun fiyat ilkesiyle 2015 yılından beri SFP ÇÖZÜM MERKEZİNİZ olarak hizmet vermektedir.

Başlıca ürünlerimiz;

1000Base Gigabit SFP - Single Mode 10 Km’den 160 Km’ye kadar, Multi Mode
10GBase SFP+ - Single Mode 10 Km’den 80 Km’ye kadar, Multi mode, XFP
8G/16G SFP+ - Single Mode 10Km, Multi mode
RJ45 Bakır SFP - 1.25 Gigabit ve 10 Gigabit Bakır Transceiver
BIDI SFP - Single Mode 10 Km’den 40 Km’ye kadar, Multi Mode
40G QSFP+ - Single Mode 2 Km’den 10 Km’ye kadar, Multi Mode
Direct Attach Kablo – Twinax Kablo - 10G ve 40G 1, 3, 5, 7 metre

Hangi markaya uyumlu 1.25G BIDI SFP modül arıyorsunuz?

Sırala:
Göster:
3COM Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
3COM Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ADTRAN Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ADTRAN Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$41.00
ADTRAN Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ADTRAN Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$43.00
ALCATEL - LUCENT Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ALCATEL - LUCENT Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ALCATEL-LUCENT Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
ALCATEL-LUCENT Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
ALLIED TELESIS Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ALLIED TELESIS Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
ALLIED TELESIS Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
ALLIED TELESIS Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
AVAYA NORTEL Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 158 (11 Sayfa)


Bi-Directional SFP (Bi-Di) Modül Nedir? Ne İşe Yarar? 

Günümüzde iletişimin en önemli özelliği hızdır. Hangi faaliyet alanında olursa olsun düşük hızdaki bir iletişim yetersiz olarak nitelendirilir. Fiber teknolojisi çok daha yüksek hızda iletim sağlamaktadır. Fiber altyapı sistemlerinde fiber kablolar aracılığıyla taşınan ışık sinyallerini elektriksel akım sinyallerine dönüştüren cihazlar Bi-Directional modül olarak adlandırılmaktadır.

Yüksel hızdaki bu fiber sinyallerin network cihazları aracılığıyla kullanıcıya ulaşması için Bi-Directional (Bi-Di) modüller kullanılır. Bu modüller SFP modüllerle farklı fiziki kasaya sahiptirler.

Modüllerin giriş yuvaları LC (Local Connector) fiber konektöre uyumludurlar ve simplexdir. (sx). Tek girişli konektörlerdir.

Gigabit hızında kullanıbilecek olan Bi-Directional SFP ürünlerin, standart 1.25G SFP'den temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden, genellikle standart mesafelerde 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Bağlantı için kullanılacak modeller frekansların birbirini tutması için ters olarak seçilmelidir. Bi-Di modüller hep set olarak çalışırlar. 

-40, +85 derece aralığında endüstriyel, 0-70 derece aralığında standart olarak nitelenen farklı çalışma sıcaklığını destekleyen versiyonları bulunmaktadır. Bu da dış ortam ve iç ortam uygulamalarında bu modüllerin kullanılabildiğini bizlere gösterir.


OEM Bi-Di Modüller Her Cihazda Kullanılır mı? (SFP Türkiye Her Marka ile uyumlu mu?)

Hangi marka aktif cihazı tercih ederseniz edin, Bi-Di modüller farklı tiplerdeki switch ya da benzeri cihazlarda kullanıma uygundur. SFPTürkiye Bi-Di OEM modüller birçok bilinen üretici markanın ürünleriyle uyumludur.

Satın alacağınız Bi-Di modülün uyumluluğundan emin olmak için, lütfen cihazını kullanacağınız üreticinin orijinal ürün kodunu sitemizden kontrol ediniz ya da teknik ekibimize danışarak detaylı bilgi alınız.

 

Bi-Directional SFP (Bi-Di) Modül Türleri Nelerdir?

Bütün Bi-Di modüller Single Mode (SM) ve Multi Mode (MM) olabilirler. Ancak Bi- Directional modüller genel olarak Single Mode’dur. Bi-Di modüllerde SM mesafeleri 1G için değişkenlik gösterebilir.


Bi-Directional SFP (Bi-Di) OEM Modül Fiyatları

Bi-Directional SFP (Bi-Di) modüller tür ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bi-Di modül ürünlerimizin fiyatlarını SFPTürkiye sitemizde ihtiyacınız olan bi-directional SFP oem ürün sayfasına giderek görebilirsiniz.

Bi-Directional SFP (Bi-Di) Modül Datasheet

Bi- Di SFP modül ürünlerimizin datasheet dosyalarına ihtiyacınız olan ürün sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Data sheet dosyalarında ürün özellikleri, kullanım alanları, teknik değerler gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


Bi-Directional SFP (Bi-Di) Modül Garanti

SFPTürkiye tarafından sunulan %100 değişim garantisi ile her markaya uyumlu OEM fiberoptik transceiver ürünlerin marka segmentinden eksik olan pazarlama ayağı güçlendirilerek, müşteriye güven ortamı sağlanmaktadır. SFPTürkiye, 3 yıl birebir ürün değişim garantisi ile müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.


Bidirectional SFP / SFP+ Transceiver Genel Ürün Tipleri ve Özellikleri


  Özellikler
Ürün Dalga Boyu (Tx/Rx) Maksimum Uzaklık Konnektör Tipi Çalışma Sıcaklığı
1000Base BX 1310/1490nm, 1490/1310nm, 1310/1550nm, 1550/1310nm 10 Km LC Simplex 0- 70
1000Base BX 1310/1490nm, 1490/1310nm, 1310/1550nm, 1550/1310nm 20 Km LC Simplex 0 - 70
1000Base BX 1310/1490nm, 1490/1310nm, 1310/1550nm, 1550/1310nm 40 Km LC Simplex 0- 70
1000Base BX 1490/1550nm, 1550/1490nm, 1490/1570nm, 1579/1490nm 80 Km LC Simplex 0- 70
1000Base BX 1490/1550nm, 1550/1490nm, 1510/1590nm, 1590/1510nm  120 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX 1270/1330nm, 1330/1270nm 10 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX 1270/1330nm, 1330/1270nm 20 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX 1270/1330nm, 1330/1270nm 40 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX 1270/1330nm, 1330/1270nm, 1490/1550nm, 1550/1490nm 80 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX 1490/1550nm, 1550/1490nm 100 Km LC Simplex 0- 70
10GBase BX Industrial 1270/1330nm, 1330/1270nm 10 Km LC Simplex -40 +80
10GBase BX Industrial 1270/1330nm, 1330/1270nm 20 Km LC Simplex-40 +80