1.25G

1.25G uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
BROCADE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
BROCADE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM Industrial Grade
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$39.00
BROCADE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
BROCADE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM Industrial Grade
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$39.00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Brocade uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat