Cisco SFP Modül

Cisco SFP Modül ürünlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

SFPTURKIYE markalı fiber transceiver modül hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan tak-çalıştır, kompakt bir ağ arabirim modülüdür. SFP modülleri altyapınıza göre Multi Mode, Single Mode ve diğer seçeneklere göre tercih edebilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) özelliği çalışır durumdayken modülün farklı verilerini (ısı, hız gibi) gözlemleyebilmenizi sağlamaktadır. SFP Transceiver, teknik özelliklerine göre farklı hızlardaki fiber sinyallerin network cihazları aracılığıyla kullanıcıya ulaşması için kullanılır.3 yıl boyunca %100 değişim garantisi sunan güvenli ticaret, hızlı teslimat, en kaliteli modül ve en uygun fiyat ilkesiyle 2015 yılından beri SFP ÇÖZÜM MERKEZİNİZ olarak hizmet vermektedir.

Başlıca ürünlerimiz;

1000Base Gigabit SFP - Single Mode 10 Km’den 160 Km’ye kadar, Multi Mode
10GBase SFP+ - Single Mode 10 Km’den 80 Km’ye kadar, Multi mode, XFP
8G/16G SFP+ - Single Mode 10Km, Multi mode
RJ45 Bakır SFP - 1.25 Gigabit ve 10 Gigabit Bakır Transceiver
BIDI SFP - Single Mode 10 Km’den 40 Km’ye kadar, Multi Mode
40G QSFP+ - Single Mode 2 Km’den 10 Km’ye kadar, Multi Mode
Direct Attach Kablo – Twinax Kablo - 10G ve 40G 1, 3, 5, 7 metre

Sırala:
Göster:
CISCO Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$35.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$60.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 7 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$80.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit RJ45 SFP+ Modül - 10GBase Bakır Transceiver
RJ45 10 Gigabit Copper SFP+ ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda k..
$135.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anaht..
$140.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$45.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-ZX ZR 1550nm 80Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$695.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$160.00
CISCO Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$115.00
CISCO Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Fx 1310nm 2km SM DDM
100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network ba..
$22.00
CISCO Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Lx 1310nm 10km SM DDM
100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network ba..
$22.00
CISCO Uyumlu 16 Gigabit SFP+ Modül - 16GBase-LX LR 1310nm 10Km SMF LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$320.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 40 (3 Sayfa)

Cisco uyumlu SFP Modül Nedir? Ne İşe Yarar?

SFP Türkiye markasıyla Cisco cihazlarınızda;
1G kategorisinde 1.25G Bi-Di, 1.25G Multi Mode, 1.25G Single Mode,
10G kategorisinde 10G Multi Mode, 10G Single Mode, 10G XFP,
40G kategorisinde 40G Direct Attach Cable, 40G Multi Mode, 40G Single Mode,
RJ45 kategorisinde 1G RJ45 SFP modül ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Tüm SFP ürünlerimizi network cihaz markanızla tamamen uyumlu ve %100 değişim garantisiyle tercih edebilirsiniz.

1G SFP Cisco Uyumlu Multi Mode Cisco Uyumlu Single Mode Cisco Uyumlu Bi-Di
10G SFP Cisco Uyumlu Multi Mode Cisco Uyumlu Single Mode Cisco Uyumlu Direct Attach Cable Cisco Uyumlu XFP
40G SFP Cisco Uyumlu Multi Mode Cisco Uyumlu Single Mode Cisco Uyumlu Direct Attach Cable
RJ45 Cisco Uyumlu 1G RJ45 SFP Modül Cisco Uyumlu 10G RJ45 SFP Modül

Cisco Markası Hakkında

Cisco bugün iletişim ağları iş dünyası, eğitim, hükümet ve ev iletişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır, ve Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri bu ağların temelini oluşturur. Cisco donanım, yazılım ve servis çözümleri bireyler ve şirketlerin üretkenliği artırmaları, müşteri memnuniyetini geliştirmeleri ve rekabet avantajını güçlendirmelerini sağlayan İnternet çözümleri yaratmak için kullanılmaktadır.

Cisco Vizyonu

İnternet ve aynı zamanda İnternet-temelli iş çözümlerinin sağladığı üretkenlik artışları ile Cisco ismi eş anlamlı hale gelmiştir. Cisco’da vizyon insanların çalışma, yaşama, eğlenme ve öğrenme yöntemlerini değiştirmektir.

SFP Modül Fiyatları

Cisco uyumlu SFP modüller tür ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. SFP modül ürünlerimizin fiyatlarını ihtiyacınız olan ürün grubuna göre 1.25G SFP Transceiver, 10G SFP Transceiver, 40G SFP Transceiver ve RJ45 SFP Transceiver bağlantılarını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

SFP Modül Datasheet

Gigabit SFP modül ürünlerimizin datasheet dosyalarına ihtiyacınız olan ürün sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Data sheet dosyalarında ürün özellikleri, kullanım alanları, teknik değerler gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

SFP Modül Garanti

Sfpturkiye.com tarafından tarafından sunulan %100 değişim garantisi ile her markaya uyumlu OEM fiberoptik transceiver ürünlerin marka segmentinden eksik olan pazarlama ayağı güçlendirilerek, müşteriye güven ortamı sağlanmaktadır. SFPTürkiye, 3 yıl birebir ürün değişim garantisi ile müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.