D-Link

D-Link uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$35.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$60.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 7 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$80.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$390.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$100.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-ZX ZR 1550nm 80Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$940.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$165.00
D-LINK Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$130.00
D-LINK Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$32.00
D-LINK Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$53.00
D-LINK Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$32.00
D-LINK Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$53.00
D-LINK Uyumlu Gigabit RJ45 SFP Modül - 1000Base 10/100/1000 RJ45 100Mt (UTP-5) Transceiver
RJ45 Gigabit Copper SFP ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda kulla..
$35.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
D-Link uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat