Edgecore 1.25G SFP Modül

Edgecore 1.25G SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
EDGECORE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-EX 1310nm 40Km ER SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$45.00
EDGECORE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
EDGECORE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
EDGECORE Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-ZX 1550nm 80Km ZR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$85.00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Edgecore uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat