2023 - FİBER PATCH KABLO VE AKSESUAR FİYATLARI TABLOSU

Ürün Kodu: PATCHCORDFİYATTABLOSU2023
Stok Durumu: Ön Sipariş
Fiyat bilgisi için bize ulaşınız.

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz

Ocak Ayı Boyunca Geçerli Fiyat Tablomuzu İnceleyebilirsiniz!

Ürün Açıklaması 2023 Liste Fiyatı
MM OM2 LC-SC DX 10M PATCH CORD $9,20
MM OM2 LC-SC DX 15M PATCH CORD $11,20
MM OM2 LC-SC DX 1M PATCH CORD $5,70
MM OM2 LC-SC DX 2M PATCH CORD $6,00
MM OM2 LC-SC DX 3M PATCH CORD $6,30
MM OM2 LC-SC DX 5M PATCH CORD $7,10
MM OM3 LC-SC DX 10M PATCH CORD $10,20
MM OM3 LC-SC DX 15M PATCH CORD $13,20
MM OM3 LC-SC DX 1M PATCH CORD $5,80
MM OM3 LC-SC DX 2M PATCH CORD $6,20
MM OM3 LC-SC DX 3M PATCH CORD $6,60
MM OM3 LC-SC DX 5M PATCH CORD $7,60
MM OM4 LC-SC DX 10M PATCH CORD $16,80
MM OM4 LC-SC DX 15M PATCH CORD $24,40
MM OM4 LC-SC DX 1M PATCH CORD $6,40
MM OM4 LC-SC DX 2M PATCH CORD $7,50
MM OM4 LC-SC DX 3M PATCH CORD $8,60
MM OM4 LC-SC DX 5M PATCH CORD $10,90
SM LC-SC DX 10M PATCH CORD $7,90
SM LC-SC DX 15M PATCH CORD $9,60
SM LC-SC DX 1M PATCH CORD $5,50
SM LC-SC DX 2M PATCH CORD $5,80
SM LC-SC DX 3M PATCH CORD $6,00
SM LC-SC DX 5M PATCH CORD $6,60
MM OM2 LC-LC DX 10M PATCH CORD $9,50
MM OM2 LC-LC DX 15M PATCH CORD $11,30
MM OM2 LC-LC DX 1M PATCH CORD $5,90
MM OM2 LC-LC DX 2M PATCH CORD $6,30
MM OM2 LC-LC DX 3M PATCH CORD $6,60
MM OM2 LC-LC DX 5M PATCH CORD $7,30
MM OM3 LC-LC DX 10M PATCH CORD $10,50
MM OM3 LC-LC DX 15M PATCH CORD $12,80
MM OM3 LC-LC DX 1M PATCH CORD $6,00
MM OM3 LC-LC DX 2M PATCH CORD $6,40
MM OM3 LC-LC DX 3M PATCH CORD $6,90
MM OM3 LC-LC DX 5M PATCH CORD $7,80
MM OM4 LC-LC DX 10M PATCH CORD $20,50
MM OM4 LC-LC DX 15M PATCH CORD $24,60
MM OM4 LC-LC DX 1M PATCH CORD $6,60
MM OM4 LC-LC DX 2M PATCH CORD $7,80
MM OM4 LC-LC DX 3M PATCH CORD $8,90
MM OM4 LC-LC DX 5M PATCH CORD $11,10
SM LC-LC DX 10M PATCH CORDD $8,20
SM LC-LC DX 15M PATCH CORD $9,80
SM LC-LC DX 1M PATCH CORD $5,60
SM LC-LC DX 2M PATCH CORD $6,00
SM LC-LC DX 3M PATCH CORD $6,30
SM LC-LC DX 5M PATCH CORD $6,90
MM LC DX ADAPTÖR $1,00
MM SC DX ADAPTÖR $0,80
SM LC DX ADAPTÖR $1,00
SM SC DX ADAPTÖR $0,80
MM OM2 LC SX 1,5M PIGTAIL $1,50
MM OM2 LC SX 1M PIGTAIL $1,50
MM OM2 SC SX 1,5M PIGTAIL $1,50
MM OM2 SC SX 1M PIGTAIL $1,50
MM OM3 LC SX 1M PIGTAIL $1,70
MM OM3 SC SX 1M PIGTAIL $1,70
SM LC SX 1,5M PIGTAIL $1,50
SM LC SX 1M PIGTAIL $1,50
SM SC SX 1M PIGTAIL $1,50
SPLICE PROTECTOR (100LÜ PAKET) $20,00
12 port LC DX / 6 port SC SX patch panel $35,00
12 port SC DX patch panel $35,00


SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.