Fortinet SFP Modül

Fortinet SFP Modül ürünlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

SFPTURKIYE markalı fiber transceiver modül hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan tak-çalıştır, kompakt bir ağ arabirim modülüdür. SFP modülleri altyapınıza göre Multi Mode, Single Mode ve diğer seçeneklere göre tercih edebilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) özelliği çalışır durumdayken modülün farklı verilerini (ısı, hız gibi) gözlemleyebilmenizi sağlamaktadır. SFP Transceiver, teknik özelliklerine göre farklı hızlardaki fiber sinyallerin network cihazları aracılığıyla kullanıcıya ulaşması için kullanılır.3 yıl boyunca %100 değişim garantisi sunan güvenli ticaret, hızlı teslimat, en kaliteli modül ve en uygun fiyat ilkesiyle 2015 yılından beri SFP ÇÖZÜM MERKEZİNİZ olarak hizmet vermektedir.

Başlıca ürünlerimiz;

1000Base Gigabit SFP - Single Mode 10 Km’den 160 Km’ye kadar, Multi Mode
10GBase SFP+ - Single Mode 10 Km’den 80 Km’ye kadar, Multi mode, XFP
8G/16G SFP+ - Single Mode 10Km, Multi mode
RJ45 Bakır SFP - 1.25 Gigabit ve 10 Gigabit Bakır Transceiver
BIDI SFP - Single Mode 10 Km’den 40 Km’ye kadar, Multi Mode
40G QSFP+ - Single Mode 2 Km’den 10 Km’ye kadar, Multi Mode
Direct Attach Kablo – Twinax Kablo - 10G ve 40G 1, 3, 5, 7 metre

Sırala:
Göster:
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$35.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$60.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 7 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$80.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit RJ45 SFP+ Modül - 10GBase Bakır Transceiver
RJ45 10 Gigabit Copper SFP+ ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda k..
$135.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$45.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$160.00
FORTINET Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$115.00
FORTINET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
FORTINET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 2Km SM DDM
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$590.00
FORTINET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM, MPO
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$300.00
FORTİNET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$70.00
FORTINET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$100.00
FORTINET Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$170.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)

Fortinet uyumlu SFP Modül Nedir? Ne İşe Yarar?

SFP Türkiye markasıyla Fortinet cihazlarınızda;
1G kategorisinde 1.25G Bi-Di, 1.25G Multi Mode,
10G kategorisinde 10G Multi Mode, 10G Single Mode, 10G XFP,
40G kategorisinde 40G Multi Mode,
RJ45 kategorisinde 1G RJ45 SFP modül ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Tüm SFP ürünlerimizi network cihaz markanızla tamamen uyumlu ve %100 değişim garantisiyle tercih edebilirsiniz.

1G SFP Fortinet Uyumlu Multi Mode Fortinet Uyumlu Bi-Di
10G SFP Fortinet Uyumlu Multi Mode Fortinet Uyumlu Single Mode Fortinet Uyumlu XFP
40G SFP Fortinet Uyumlu Multi Mode
RJ45 Fortinet Uyumlu 1G RJ45 SFP Modül

Fortinet Markası Hakkında

Fortinet’in sektördeki konumu ve çözümlerinin verimliliği dünya çapındaki sektör analistleri, bağımsız test laboratuvarları, iş kurumları ve medya kuruluşları tarafından geniş ölçüde onaylanmıştır. Fortinet müşterilerinin büyük çoğunluğu Fortune 500 şirketlerinden oluşmaktadır.

Fortinet Markasının Sunduğu Çözümler

Fortinet yüksek puan alan(top-rated) ağ ve içerik güvenliği sağlamanın yanı sıra kooperatif çalışan bir yapı oluşturmak için iş akışını ve risk istihbaratını da paylaşan güvenli erişim ürünleri de sunmaktadır. Fortinet güvenlik çatısı; Güvenlik İşleyicisi(Security Processors), anlaşılması ve kullanımı kolay bir işletim sistemi, kendini kanıtlamış bir güvenlik sağlamak amacıyla pratik tehdit istihbaratı, sıra dışı performans, daha iyi bir ara yüz ve kontrol gibi önemli bileşenleri kolay yönetim özelliği ile bir arada sunmaktadır.

SFP Modül Fiyatları

Fortinet uyumlu SFP modüller tür ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. SFP modül ürünlerimizin fiyatlarını ihtiyacınız olan ürün grubuna göre 1.25G SFP Transceiver, 10G SFP Transceiver, 40G SFP Transceiver ve RJ45 SFP Transceiver bağlantılarını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

SFP Modül Datasheet

Gigabit SFP modül ürünlerimizin datasheet dosyalarına ihtiyacınız olan ürün sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Data sheet dosyalarında ürün özellikleri, kullanım alanları, teknik değerler gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

SFP Modül Garanti

Sfpturkiye.com tarafından tarafından sunulan %100 değişim garantisi ile her markaya uyumlu OEM fiberoptik transceiver ürünlerin marka segmentinden eksik olan pazarlama ayağı güçlendirilerek, müşteriye güven ortamı sağlanmaktadır. SFPTürkiye, 3 yıl birebir ürün değişim garantisi ile müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.