H3C Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver

Markalar H3C
Ürün Kodu: KRN-SF-SMM-01-40GD
Stok Durumu: Stokta var
$300.00

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant genişliği sunan QSFP+ ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. 40G veri aktarımı 10G SFP+ ürünlere göre 4 farklı dalga boyundan aynı anda 10G sinyal aktarıp tekrar birleştirmek esasına göre çalışmaktadır.

SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.