Hakkımızda

  SFPTURKIYE, SFPTURKEY ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin (SFPTURKEY – www.sfpturkiye.com) TPE (Türk Patent Enstitüsü) onaylı markasıdır. SFPTURKIYE, 2015 yılından itibaren müşterilerine ithalatçı kimliğiyle profesyonel network çözümleri sunarak ayrıcalıklı hizmet vermektedir.  

 sfpturkiye.com kuruluşundan bugüne müşterilerine fiber optik modül ithalatı gerçekleştiren ve Türkiye’de ilk kez marka bağımsız olarak 3 yıl %100 değişim garantisi veren güvenli ticareti ilke edinmiş bir e-ticaret sitesidir. 

 Aynı zamanda sfpturkiye.com her zaman “En kaliteli SFP modül en uygun fiyat” ilkesiyle çalışmaktadır. Ürün gamında 1G SFP modülden 100G qR28 modüle kadar zengin ürün çeşitliliği sunmakta olan sfpturkiye.com, müşterilerinden gelen özel talepleri de yanıtlamaya çalışıp her geçen gün fiber optik transceiver ürün çeşitliliğini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. sfpturkiye.com, aşağıda kategorileri belirtilen ana ürün grubu olan fiber optik ürünler dışında Zyxel ve TP-Link markalarının onaylı partneri olarak da müşterilerine rekabetçi fiyatlar sunmakta ve fiberoptik sonlandırma malzemelerinde de taleplerinize gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tedarik kanallarıyla yanıt verebilmektedir.

1.25G SFP modüllerde Bidi, Multi Mode ve Single Mode,

10G SFP+ modüllerde Multi Mode, Single Mode ve XFP,

40G QSFP+ modüllerde Multi Mode ve Single Mode,

RJ45 ürün grubunda 1G SFP ve 10G SFP+ modül,

DAC Kablo ürün grubunda ise 10G SFP+ ve 40G QSFP+

Fiber Patch Cord, Pigtail, Adaptör, Sonlandırma Kasedi, Ek koruyucu

(Single Mode, Multi Mode – OM1-OM2-OM3-OM4- LC,SC,ST,FC)

 ürünlerimizle fiber bağlantı çözümleri sunmaktayız.

sfpturkiye.com, ürün grubu dışında kalan ürünlerle ilgili de çeşitli iş ortakları üzerinden kapsamlı çözümler üretebilecek yetkinlikte olan ve partnerlerine de iş geliştirmeyi görev edinmiş bir yapı içerisindedir.

www.sfpturkey.com.tr

www.sfpturkiye.com.tr 

www.sfpturkiye.com

www.sfpturkey.com


Hakkımızda

SFP Türkiye Marka Tescil Belgesi