HP B21 Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM HP455883

Markalar HP
Ürün Kodu: SFPTURKIYESMM0310GDB21
Stok Durumu: Stokta var
$50.00

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. HPE Blade Server'larda kullanılmak üzere üretilmiş B21 modüller OM3 kablo altyapısına ve 10G hıza uyumlu fiber porta ihtiyaç duyan sistem, uyumlu olmayan ortamlarda Gigabit hızında da çalışabilmektedir.

SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.