HP SFP Modül

HP SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
HP Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
HP Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$90.00
HP Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$50.00
HP Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$160.00
HP Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$115.00
HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$300.00
HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$100.00
HP Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$170.00
HP Uyumlu Gigabit RJ45 SFP Modül - 1000Base 10/100/1000 RJ45 100Mt (UTP-5) Transceiver
RJ45 Gigabit Copper SFP ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda kulla..
$32.00
HP Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-EX 1310nm 40Km ER SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$45.00
HP Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
HP Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
HP Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-ZX 1550nm 80Km ZR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$85.00
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

HP uyumlu SFP Modül Nedir? Ne İşe Yarar?

SFP Türkiye markasıyla HP cihazlarınızda;
1G kategorisinde 1.25G Multi Mode, 1.25G Single Mode,
10G kategorisinde 10G Multi Mode, 10G Single Mode, 10G XFP,
40G kategorisinde 40G Direct Attach Cable, 40G Multi Mode, 40G Single Mode,
RJ45 kategorisinde 1G RJ45 SFP modül ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Tüm SFP ürünlerimizi network cihaz markanızla tamamen uyumlu ve %100 değişim garantisiyle tercih edebilirsiniz.

1G SFP HP Uyumlu Multi Mode HP Uyumlu Single Mode
10G SFP HP Uyumlu Multi Mode HP Uyumlu Single Mode HP Uyumlu XFP
40G SFP HP Uyumlu Multi Mode HP Uyumlu Single Mode HP Uyumlu Direct Attach Cable
RJ45 HP Uyumlu 1G RJ45 SFP Modül

HP Markası Hakkında

Günümüzde gerçek teknolojiyi anlatan en önemli sistemlerden biri gelişmiş iletişim yöntemleridir. Hp üst düzey teknoloji ile bilgisayar donanımını bir araya getiren ofis ve büro ortamları, daha verimli çalışma alanı olarak dikkat çekiyor.

HP Markasının Sunduğu Çözümler

Güvenli bir ağ oluşturup sistemli bir veri dolaşımı, işletmeler için gelişmiş bir teknoloji altyapısı oluşturuyor. Bu gelişimde ve organizasyonda etkili bir rol üstlenen HP Networking, hem ağ oluşumunda hem de onu verimli kullanmada oldukça önemli bir sistem ve özellik olarak karşımızda. Hem teknoloji hem de kaliteyi temsil eden HP Networking, işleri tamamen kolaylaştıracak mükemmel bir sistemi temsil etmektedir.

SFP Modül Fiyatları

HP uyumlu SFP modüller tür ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. SFP modül ürünlerimizin fiyatlarını ihtiyacınız olan ürün grubuna göre 1.25G SFP Transceiver, 10G SFP Transceiver, 40G SFP Transceiver ve RJ45 SFP Transceiver bağlantılarını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

SFP Modül Datasheet

Gigabit SFP modül ürünlerimizin datasheet dosyalarına ihtiyacınız olan ürün sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Data sheet dosyalarında ürün özellikleri, kullanım alanları, teknik değerler gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

SFP Modül Garanti

Sfpturkiye.com tarafından tarafından sunulan %100 değişim garantisi ile her markaya uyumlu OEM fiberoptik transceiver ürünlerin marka segmentinden eksik olan pazarlama ayağı güçlendirilerek, müşteriye güven ortamı sağlanmaktadır. SFPTürkiye, 3 yıl birebir ürün değişim garantisi ile müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.