Huawei SFP Modül

Huawei SFP Modül ürünlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

SFPTURKIYE markalı fiber transceiver modül hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan tak-çalıştır, kompakt bir ağ arabirim modülüdür. SFP modülleri altyapınıza göre Multi Mode, Single Mode ve diğer seçeneklere göre tercih edebilirsiniz. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) özelliği çalışır durumdayken modülün farklı verilerini (ısı, hız gibi) gözlemleyebilmenizi sağlamaktadır. SFP Transceiver, teknik özelliklerine göre farklı hızlardaki fiber sinyallerin network cihazları aracılığıyla kullanıcıya ulaşması için kullanılır.3 yıl boyunca %100 değişim garantisi sunan güvenli ticaret, hızlı teslimat, en kaliteli modül ve en uygun fiyat ilkesiyle 2015 yılından beri SFP ÇÖZÜM MERKEZİNİZ olarak hizmet vermektedir.

Başlıca ürünlerimiz;

1000Base Gigabit SFP - Single Mode 10 Km’den 160 Km’ye kadar, Multi Mode
10GBase SFP+ - Single Mode 10 Km’den 80 Km’ye kadar, Multi mode, XFP
8G/16G SFP+ - Single Mode 10Km, Multi mode
RJ45 Bakır SFP - 1.25 Gigabit ve 10 Gigabit Bakır Transceiver
BIDI SFP - Single Mode 10 Km’den 40 Km’ye kadar, Multi Mode
40G QSFP+ - Single Mode 2 Km’den 10 Km’ye kadar, Multi Mode
Direct Attach Kablo – Twinax Kablo - 10G ve 40G 1, 3, 5, 7 metre

Sırala:
Göster:
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$35.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$60.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - 10GBase Copper Twinax Cable 7 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$80.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit RJ45 SFP+ Modül - 10GBase Bakır Transceiver
RJ45 10 Gigabit Copper SFP+ ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda k..
$135.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase LRM 1310nm 200m SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri orta ölçekli veri merkezi gibi yerlerde veya anaht..
$140.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$45.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-ZX ZR 1550nm 80Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$695.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$160.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$115.00
HUAWEI Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Fx 1310nm 2km SM DDM
100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network ba..
$22.00
HUAWEI Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Lx 1310nm 10km SM DDM
100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network ba..
$22.00
HUAWEI Uyumlu 100Mbit SFP Modül - 100Base-Sx 850nm 2km MM DDM
155Mbit modül, diğer adıyla 100Base SFP Modülleri ile Megabit hızında uygun altyapıya göre seçilen m..
$22.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)

Huawei uyumlu SFP Modül Nedir? Ne İşe Yarar?

SFP Türkiye markasıyla Huawei cihazlarınızda;
1G kategorisinde 1.25G Bi-Di, 1.25G Multi Mode, 1.25G Single Mode,
10G kategorisinde 10G Multi Mode, 10G Single Mode, 10G XFP,
40G kategorisinde 40G Direct Attach Cable, 40G Multi Mode, 40G Single Mode,
RJ45 kategorisinde 1G RJ45 SFP modül ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Tüm SFP ürünlerimizi network cihaz markanızla tamamen uyumlu ve %100 değişim garantisiyle tercih edebilirsiniz.

1G SFP Huawei Uyumlu Multi Mode Huawei Uyumlu Single Mode Huawei Uyumlu Bi-Di
10G SFP Huawei Uyumlu Multi Mode Huawei Uyumlu Single Mode Huawei Uyumlu XFP
40G SFP Huawei Uyumlu Multi Mode Huawei Uyumlu Single Mode Huawei Uyumlu Direct Attach Cable
RJ45 Huawei Uyumlu 1G RJ45 SFP Modül

Huawei Markası Hakkında

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturmuştur. ICT çözümleri, ürünler ve hizmetler, 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır. 194.000'den fazla çalışanıyla Huawei, geleceğin bilgi toplumunu olanaklı kılmayı ve İletişimde Daha İyi Bir Dünya kurmayı amaçlamaktadır.

Huawei Hizmetleri

Huawei, telekom operatörleriyle birlikte, dünya nüfusunun 3’te 1’inden fazlasını birbiriyle bağlamaya yardımcı olan 1,500’ün üzerinde ağ kurmuştur. Kurumsal müşterileriyle birlikte; Güvenli Şehir, finans, ulaşım ve enerji gibi alanlarda etkin işlemleri ve çevik yeniliği yönlendiren açık bulut çözümleri ve çevik ağlar kullanmakta. Ayrıca akıllı cihazlar ve akıllı telefonlarla; iş, yaşam ve eğlence alanlarında insanların dijital deneyimini geliştirmekte.

SFP Modül Fiyatları

Huawei uyumlu SFP modüller tür ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. SFP modül ürünlerimizin fiyatlarını ihtiyacınız olan ürün grubuna göre 1.25G SFP Transceiver, 10G SFP Transceiver, 40G SFP Transceiver ve RJ45 SFP Transceiver bağlantılarını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

SFP Modül Datasheet

Gigabit SFP modül ürünlerimizin datasheet dosyalarına ihtiyacınız olan ürün sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Data sheet dosyalarında ürün özellikleri, kullanım alanları, teknik değerler gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

SFP Modül Garanti

Sfpturkiye.com tarafından tarafından sunulan %100 değişim garantisi ile her markaya uyumlu OEM fiberoptik transceiver ürünlerin marka segmentinden eksik olan pazarlama ayağı güçlendirilerek, müşteriye güven ortamı sağlanmaktadır. SFPTürkiye, 3 yıl birebir ürün değişim garantisi ile müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.