Huawei

Huawei uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$390.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$100.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-ZX ZR 1550nm 80Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$940.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$165.00
HUAWEI Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$130.00
HUAWEI Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$1,700.00
HUAWEI Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$375.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$53.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$53.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit RJ45 SFP Modül - 1000Base 10/100/1000 RJ45 100Mt (UTP-5) Transceiver
RJ45 Gigabit Copper SFP ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda kulla..
$35.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-EX 1310nm 40Km ER SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$65.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
HUAWEI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-ZX 1550nm 80Km ZR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$100.00
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Huawei uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat