40G

40G uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
JUNIPER Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
JUNIPER Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$300.00
JUNIPER Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$100.00
JUNIPER Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Passive Bakır DAC Kablo - 40GBase QSFP+ Copper Twinax Cable 5 Metre, passive
40 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$170.00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Juniper uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat