Kampanyalı Ürünler

Kampanyalı Ürünler uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
4 Adet 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM ve 4 adet Adet SM LC-LC DX 1 M PATCH CORD
Kampanya Koşulları.•SFPTURKIYE, Kreatif Sistemler Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti’ nin Türk Patent ..
$171.99
4 Adet 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM ve 4 adet Adet MM LC-LC DX 1 M PATCH CORD
Kampanya Koşulları.•SFPTURKIYE, Kreatif Sistemler Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti’ nin Türk Patent ..
$119.99
LR-Link Intel 82599 SFP+ 2 PORT 10GBE (2 Port) + 1 adet 10G 1mt DAC kablo
Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da LR-Link Intel 82599 SFP+ 10G Quad SFP+..
$235.00
LR-Link Intel 82599 SFP+ 2 PORT 10GBE (2 Port) + 2 adet 10G SFP+ SR
Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da LR-Link Intel 82599 SFP+ 10G Quad SFP+..
$290.00
LR-Link Intel X520-DA2 10G Dual SFP+ Ethernet Kartı (2 Port) + 1 adet 10G 1mt DAC kablo
Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da LR-Link Intel X520-DA2 SFP+ 10G Quad S..
$235.00
LR-Link Intel XL710-DA4 10G Quad SFP+ Ethernet Kartı (4 Port) + 4 adet 10G SFP+ SR
Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da LR-Link Intel XL710-DA4 10G Quad SFP+ ..
$545.00
LR-Link Intel XL710-DA4 10G Quad SFP+ Ethernet Kartı (4 Port) + 2 adet 10G 1mt DAC kablo
Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da LR-Link Intel XL710-DA4 10G Quad SFP+ ..
$415.00
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

SFP Türkiye'ye özel kampanyalı ve özel fiyatlı ürünler.