LR-Link Intel 82599 SFP+ 2 PORT 10GBE (2 Port) + 2 adet 10G SFP+ SR

Markalar LR-LINK
Ürün Kodu: LR-LINK-ETH02
Stok Durumu: Stokta var
$290.00

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz

Fiber Ethernet Kartında Avantajlı Fiyatlar SFPTürkiye.com'da

LR-Link Intel 82599 SFP+ 10G Quad SFP+ Ethernet Kartı ile 4 adet 10G SFP+ SR modül en uygun fiyatlarla SFP Türkiye'de!

Sunucunuz için Intel 82599 çipine sahip olan 2 adet 10 Gb/s erişimini en uygun şekilde sağlayabileceğiniz LR-Link Intel 82599 SFP+ fiber ethernet kartını tüm sunucu işletim sistemlerinde tak ve çalıştır özelliğiyle kullanabilirsiniz. Sunucunuza 2 adet SFP+ girişiyle toplamda 20 Gb/s veri erişimi imkânı sağlayabilirsiniz.

  • Çift Port 10GbE adaptörü
  • PCI Express (PCIe) v2.0, 5.0 GT/s, x8 şeridi
  • Sanayi standardı SFP+ fiber port
  • PXE,iSCSI boot
  • Ağ sanallaştırması
  • IEEE 802.1Q VLAN desteği
  • Düşük profil ve tam yükseklik askı aparatı

SFP Türkiye farkıyla 10G SFP+ SR Modül

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G hıza uyumlu fiber porta ihtiyaç duyan sistem, uyumlu olmayan ortamlarda Gigabit hızında da çalışabilmektedir.

  • 9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler
  • Tak çalıştır
  • Çift taraflı LC konektörü
  • 850nm VCSEL verici, PIN foto dedektörü
  • 300m'ye kadar Multi Mode Fiber bağlantısı
  • SFF 8472 DDM arayüzüne uyumlu yönetim özellikleri için çift kanallı arayüz
  • Güç kaynağı: + 3.3V
  • Güç tüketimi <1W
  • Sıcaklık Aralığı: 0 ~ 70 ° C / -40 ° C ila 85 ° C (Endüstriyel)
  • RoHS uyumlu



SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.