Marconi 1.25G SFP Modül

Marconi 1.25G SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$41.00
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm TX/1550nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$30.00
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 40Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$43.00
MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimi..
$27.00
MARCONI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-EZX 1550nm 120Km EZR SM DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$120.00
MARCONI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
MARCONI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
MARCONI Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-ZX 1550nm 80Km ZR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$85.00
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Marconi uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat