MOXA 1.25G Multi Mode SFP Modül

MOXA 1.25G Multi Mode SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
MOXA Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$22.00
MOXA Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM Industrial Grade
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$39.00
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
MOXA uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat