1.25G Single Mode

1.25G Single Mode uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
RUIJIE NETWORKS Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-EX 1310nm 40Km ER SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$65.00
RUIJIE NETWORKS Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-LX 1310nm 20Km LR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
RUIJIE NETWORKS Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-ZX 1550nm 80Km ZR SM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$100.00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
RUIJIE NETWORKS uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat