10G Single Mode

10G Single Mode uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
RUIJIE NETWORKS Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-EX ER 1550nm 40Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$295.00
RUIJIE NETWORKS Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
RUIJIE NETWORKS Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-ZX ZR 1550nm 80Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$695.00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
RUIJIE NETWORKS uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat