SFP ÜRÜN TABLOSU

 

1.25G RJ45 Copper SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması

SFPTURKIYECOC01G

1.25GSFP10/100/1000M 100M N/A RJ45 0.1 (UTP-5)

SFPTURKIYECCC01G 1.25G SFP 1000M 100M N/A RJ45 0.1 (UTP-5)


1.25G SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
SFPTURKIYESMM05G
1.25G SFP 850nm 550m MMF LC 

SFPTURKIYESMM05GD

1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM
SFPTURKIYEIMM05G
1.25G SFP 850nm 550m MMF LC lndustrial Grade
SFPTURKIYEIMM05GD1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM lndustrial Grade
SFPTURKIYESSM020G 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC
SFPTURKIYESSM020GD 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM
SFPTURKIYEISM020G 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC Industrial Grade
SFPTURKIYEISM020GD 1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade
SFPTURKIYESSM040GD 1.25G SFP 1310nm 40Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESSM080GD 1.25G SFP 1550nm 80Km SMF LC DDM

1.25G BIDI SFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
SFPTURKIYESBD(A)SM-005-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 5Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(A)SM-005-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 5Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESBD(B)SM-005-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 5Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(B)SM-005-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 5Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESBD(A)SM-020-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 20Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(A)SM-020-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 20Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESBD(B)SM-020-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 20Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(B)SM-020-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 20Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESBD(A)SM-040-G 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(A)SM-040-GD 1.25G SFP Bi-Di 1310nm TX/1550nm RX 40Km SMF LC DDM
SFPTURKIYESBD(B)SM-040-G 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 40Km SMF LC
SFPTURKIYESBD(B)SM-040-GD 1.25G SFP Bi-Di 1550nm TX/1310nm RX 40Km SMF LC DDM

10G SFP+

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
SFPTURKIYESMM0310GD 10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM
SFPTURKIYESMM0310GD-HP 10G SFP+ SR 850nm 300M MMF LC DDM (HP)
SFPTURKIYESSM1010GD 10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM
SFPTURKIYESSM1010GD-HP 10G SFP+ LR 1310nm 10KM SMF LC DDM (HP)
SFPTURKIYESM02010GD 10G SFP+ LR 1310nm 20KM SMF LC DDM
SFPTURKIYESM04010GD 10G SFP+ ER 1550nm 40KM SMF LC DDM
SFPTURKIYESM08010GD 10G SFP+ ZR 1550nm 80KM SMF LC DDM
SFPTURKIYESM12010GD 10G SFP+ ZR+ 1550nm 120KM SMF LC DDM

10G SFP+ DAC

Ürün Kodu Ürün Açıklaması

SFPTURKIYESTW0110GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 1 Meter, passive - 30AWG

SFPTURKIYESTW0310GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 3 Meter, passive - 30AWG

SFPTURKIYESTW0510GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 5 Meter, passive - 24AWG

SFPTURKIYESTW0710GD

10G SFP+ CopperTwinax Cable 7 Meter, passive - 24AWG

10G XFP

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması

KRN-XF-SMM0310GD

10GXFP SR 850nm 300M MMF LC DDM

KRN-XF-SSM1010GD

10G XFP LR 1310nm10KM SMF LC DDM

40G QSFP+

 
Ürün Kodu Ürün Açıklaması

SFPTURKIYESMM0140GD

40G QSFP+ 850nm 100M MMF DDM, MPO

SFPTURKIYESSM00240GD

40G QSFP+ 1310nm 2KM SMF DDM, LC

SFPTURKIYESSM01040GD

40G QSFP+ 1310nm 10KM SMF DDM, LC