SFPTURKIYE 10G Multi Mode SFP Modül

SFPTURKIYE 10G Multi Mode SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
SFPTURKIYE Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
SFPTURKIYE Uyumlu 16 Gigabit SFP+ Modül - 16GBase-SX SR 850nm 100Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$130.00
SFPTURKIYE Uyumlu 8 Gigabit SFP+ Modül - 8GBase-SX SR 850nm 100Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
SFPTURKIYE uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat