SFPTURKIYE Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 20Km SM LC DDM Bidirectional

Markalar SFPTURKIYE
Ürün Kodu: KRN-SF-SBD(B)SM-020-GD
Stok Durumu: Stokta var
$32.00

Adet

 

Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz.
Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için kullanılacak modeller frekansların birbirini tutması için ters olarak seçilmelidir.

SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
           
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.