SUPERMICRO 40G SFP Modül

SUPERMICRO 40G SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 2Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$590.00
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$375.00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
SUPERMICRO uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat