SUPERMICRO SFP Modül

SUPERMICRO SFP Modül uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
SUPERMICRO Uyumlu 10 Gigabit RJ45 SFP+ Modül - 10GBase Bakır Transceiver
RJ45 10 Gigabit Copper SFP+ ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda k..
$135.00
SUPERMICRO Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 10Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$640.00
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-LX LR 1310nm 2Km SM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$590.00
SUPERMICRO Uyumlu 40 Gigabit QSFP+ Modül - 40GBase-SX SR 850nm 100Mt MM DDM Transceiver
Yüksek veri aktarımı yapılan ve dolayısıyla yüksek bant genişliği gerektiren durumlarda 40G bant gen..
$375.00
SUPERMICRO Uyumlu Gigabit RJ45 SFP Modül - 1000Base 10/100/1000 RJ45 100Mt (UTP-5) Transceiver
RJ45 Gigabit Copper SFP ile fiber portlu cihazlardan bakır bağlantı almanız gereken durumlarda kulla..
$32.00
SUPERMICRO Uyumlu Gigabit SFP Modül - 1000Base-SX 850nm 550Mt SR MM LC DDM
1.25G SFP Modülleri ile Gigabit hızında uygun altyapıya göre seçilen modüller ile fiber-network bağl..
$24.00
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
SUPERMICRO uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat