10G

10G uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
UBIQUITI - UBNT Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$80.00
UBIQUITI - UBNT Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Ubiquiti - UBNT uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat