10G

10G uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 1 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct-Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlara ..
$35.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit Passive Bakır DAC Kablo - Copper Twinax Cable 3 Metre, passive
10 Gigabit hızında alternatif bağlantı seçeneği sunan Direct - Attaced Cable, kısa mesafe ihtiyaçlar..
$45.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$100.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit SFP+ Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası b..
$55.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$165.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$130.00
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
ZyXEL uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat