10G XFP

10G XFP uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat

Sırala:
Göster:
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-LX LR 1310nm 10Km SM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$165.00
ZYXEL Uyumlu 10 Gigabit XFP Modül - 10GBase-SX SR 850nm 300Mt MM LC DDM Transceiver
XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici..
$130.00
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
ZyXEL uyumlu en kaliteli SFP modül, en uygun fiyat