XGS1930-28HP 24 Port Gigabit + 4 Port SFP+ Slotlu Akıllı Yönetilebilir PoE Switch + 4 Adet 10G SM/MM SFP+ Modül

Markalar ZYXEL
Ürün Kodu: SFPTURKEY-XGS1930-28HP -4SFP+
Stok Durumu: Stokta var
$1,361.82

Adet

 
Datasheet
Ürünümüzün teknik detaylarını datasheet dosyasında bulabilirsiniz. SFP Çözüm Merkeziniz

ZYXEL SWITCH VE SFPTÜRKİYE SFP+ MODÜLLERDE DEV KAMPANYA

 24 Port Gigabit + 4 Port SFP+ slotlu akıllı yönetilebilir PoE switch indiriminin yanında 4 adet Single Mode veya Multi Mode 10G SFP+ bedava. 


 24 Port Gigabit + 4 Port SFP+ Slotlu Akıllı Yönetilebilir PoE Switch

Toplamda 24 port Gigabit port yanında 4 adet SFP+ slotuyla sunulmaktadır. Zyxel  XGS1930 Serisi, karmaşık komut satırı arayüzünü (CLI) öğrenmeden yerel kullanıcı dostu web arayüzü ve sihirbazı aracılığıyla her bir Switch'i kurmanıza olanak tanır. XGS1930 Serisi, fansız ve yerleşik akıllı fan modellerini içerir. XGS1930 Serisi PoE anahtarları, güç ihtiyacı olan cihazların ihtiyaçlarını karşılamak için bağlantı noktası başına 30 watt ve 375 watt yüksek güç bütçesi sunmak için 802.3at PoE Plus standartlarını destekler.

10 Gigabit Single Mode ve Multi Mode SFP+ 

Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için 10 Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G hıza uyumlu porta ihtiyaç duyan sistem, uyumlu olmayan ortamlarda Gigabit hızında da çalışabilmektedir. 



SFP çözüm merkeziniz SFPTürkiye güvencesiyle.
Ürünlerimiz CE FC RoSH Sertifikalarına sahiptir.
Tüm ürünlerimiz CE, FC ve RoHS sertifikalarına sahiptir.